Užitečné vlastnosti a kontraindikace petrželky pro muže

Ženy chtějí, aby jejich partner byl silný, chytrý, sexy a vydělával spoustu peněz. Chcete-li kombinovat takové vlastnosti v sobě, musíte mít vynikající zdraví, ale není to na prodej. Na každé letní chatě nebo předměstské oblasti roste petržel, výhody této voňavé zeleně pro muže byly známy ve starověku.

Ve volné přírodě byla ve východní části Středozemního moře nízká tráva. Lidé používali k léčbě nemocí a listů, kořenů a semen rostlin.

Chemické složení a vlastnosti petrželky

Řekové a Římané neměli koření jejich bylinkami, nejedli je, protože věřili, že se jedná o posvátnou rostlinu. Ze Středomoří se kultura rozšířila po celé Evropě. V Německu se petržel začala vysazovat pod Charlemagne.

Zelené výhonky byliny obsahují stopové prvky nezbytné pro lidské tělo:

 • železo a zinek;
 • mangan a jod;
 • fluor a měď.

Kyselina askorbová v rostlině koření je několikrát více než v rybízu a citrusových plodech, pokud jde o obsah karotenu, předčila mrkev.

Vitaminy v petrželce jsou riboflavin a tokoferol, biotin a niacin, kyselina listová a pyridoxin.

Bylina je bohatá na makronutrienty ve formě:

 • draslík a vápník;
 • chlor a síra;
 • fosfor a hořčík.

Látka beta-karoten, což je přírodní antioxidant, posiluje imunitní systém. Apigenin, flavonoid, zastavuje růst maligních buněk, které vedou k leukémii. Při konzumaci petrželky se zrak normalizuje, adrenální žlázy, ve kterých je testosteron syntetizován, fungují lépe.

muž a petržel

Bylina má antipruritické a protizánětlivé vlastnosti a působí jako diuretikum. Vitamin K urychluje vstřebávání vápníku, který je zodpovědný za srážení krve.

Listy a kořeny petrželky zlepšují chuť k jídlu, účastní se metabolismu a odstraňují kameny a písek z ledvin.

Aromatická bylina díky svému bohatému složení:

 1. Dává osobě energii.
 2. Obohatuje mozek kyslíkem.
 3. Omlazuje tělo.
 4. Uklidňuje nervový systém.
 5. Normalizuje spánek.

čerstvá petrželka

Zelení urychlují hojení ran, odstraňují otoky, omlazují tělo a zlepšují pohodu. Tento přírodní afrodiziakum stimuluje touhu a obnovuje sexuální zdraví.

Výhody petrželky pro lidské tělo

Špatná ekologie, neustálý stres, nezdravá strava vyvolávají vývoj závažných onemocnění, u mužů je narušen krevní oběh v pánevních orgánech,což vede ke zhoršení účinnosti. Aby se obnovilo zdraví mužů, není nutné nakupovat drahé léky v lékárně. Kořenová petržel byl dlouho používán k léčbě genitourinárního systému. Listy a semena rostliny brání rozvoji prostatitidy, podporují návrat důvěry v mužskou sílu, zvyšují libido, urychlují krevní oběh.

muž a petrushka

Když používáte vonné byliny, můžete;

 1. Uvolněte kocovinu.
 2. Zastavte vypadávání vlasů.
 3. Zhubnout.
 4. Eliminujte závislost na alkoholu.

Petržel blokuje syntézu ženských hormonů, zvyšuje produkci steroidogenních bílkovin ve vaječnících, která se přeměňuje na testosteron.

muž a petržel

Tinktura z kořenů byliny urychluje metabolismus, takže nadbytečné kilogramy v těle netrvají. Maska založená na rostlinných semenech je účinná pro plešatost. Zelení zlepšují fungování endokrinních žláz, normalizují hormonální rovnováhu.

Tradiční způsoby ošetření petrželkou

Prospěšné vlastnosti byliny našli uplatnění při obtížích při močení, při problémech s erekcí, sníženou imunitou a poruchami oběhu v genitáliích.

Petržel kořenová tinktura pro muže

Pro léčebné účely se používají různé části rostliny. Dekorace, čaje se vyrábějí z listů, šťáva se vytlačuje. Při použití těchto fondů se zvyšuje pohyblivost spermií a šance na otěhotnění dítěte se výrazně zvyšuje.

tinktura petrželky

Špatný životní styl, sedavá práce, neustálý stres, vedou k tomu, že muži stále více trpí prostatitidou. Aby se předešlo jeho výskytu, zmírnil stav pacientů, pomáhá tinktura připravená z čerstvého kořene petrželky. Nalije se do léčivého alkoholu nebo vodky a uloží se na temné místo na 10 hodin. Před jídlem by se mělo vypít 20 ml produktu. Po 2 týdnech je léčba přerušena, v případě potřeby je léčba opakována.

Pro zlepšení účinnosti se 4 polévkové lžíce rostliny rozemele na strouhadle a vloží do vroucí vody. Po 20 minutách může být infuze spotřebována. Dávkování - 1 lžíce. l. třikrát denně půl hodiny před jídlem.

Použití čerstvých bylin

V boji proti narušení účinnosti se používá petrželová šťáva. Po vytrhnutí rostliny ze zahrady odřízněte šťavnaté listy, umyjte a odešlete do mlýnku na maso nebo do mixéru. Připravená šťáva se vypije před jídlem po dobu 2 lžičky. asi tři týdny. Léčivé vlastnosti čerstvých bylin jsou způsobeny přítomností éterických olejů v ní.

petržel

Banda aromatických bylin by se měla konzumovat denně v salátech, což pomůže posílit imunitní systém a zvýšit tón.

Tinktura osiva

Pod vlivem negativních faktorů způsobují mikroby zánět mužských pohlavních orgánů, který často končí prostatitidou.

Petržel, která má antibakteriální vlastnosti, zabraňuje reprodukci patogenní flóry, normalizuje účinnost.

Prášek se vyrábí ze čtyř polévkových lžic semen, která se nalije do sklenice horké vody, spálené. Po 15 minutách ochlaďte a vezměte 100 ml denně 4krát.

tinktura osiva

Aby se urychlil krevní oběh, aby se zvýšila produkce testosteronu v pánevní oblasti, umístí se 2 lžíce travních semen do litru vroucí vody. Po 10 minutách se produkt zfiltruje. Používají tento lék ve 150 ml čtvrt hodiny před jídlem.

Maska, která se připravuje smícháním semen petrželky, oleje a vody, pomáhá zastavit rozvoj alopecie u mužů. Aby se odstranila prostatitida, lžíce bylinných kořenů se napařuje ve sklenici vroucí vody.

Kontraindikace

Bohaté složení kořeninových bylin může člověku ublížit, pokud se infuze a odvary pijí ve velkém množství. Dávka rostliny by neměla překročit 50 g.

Nelze používat léky z petrželky pro muže, kteří trpí:

 • nefrit;
 • selhání ledvin;
 • dna;
 • cystitida.

Dlouhodobé používání produktů na bázi petrželky vede k anémii, vyvolává alergie a způsobuje nevolnost.

trsy petrželky

Vysoká dávka myristicinu, která je přítomná v bylině, je plná nervového nadměrného nadýchání a bolesti hlavy.

Po pití infuzí petrželky u diabetiků často cukr klesá, což někdy končí závažným útokem.

Místo zlepšení zdraví může koření poškodit ty, kteří mají ledvinové kameny, protože kameny se budou pohybovat, což je doprovázeno nesnesitelnou bolestí. U hypertenzních pacientů rostlina často zvyšuje krevní tlak.

Pokud namažete pokožku olejem ze zelených semen, neměli byste být na slunci, hrozí nebezpečí popálení. Pro léčebné účely můžete použít petrželku, která rostla na čisté půdě a v ní nejsou žádné pesticidy ani dusičnany. Rozumné používání zeleně pomáhá obnovit zdraví mužů, odstranit impotenci a prostatitidu.

Nejsou žádné recenze, buďte první
Právě teď dívat se


Okurky

Rajčata

Dýně