Hodnocení, popis a recenze výrobce agrofirm "Nickerson-Zwaan"

Hodnocení uživatelů
Dostupnost a sortiment
1/5
Odrůda vyhovění
1/5
Klíčení semen
1/5
Dát zpětnou vazbu
Konečné hodnocení společnosti:
1 1
Na základě 1 1 hodnocení návštěvníků

Holandská společnost Nickerson-Zwaan je díky kvalitě svých produktů po mnoho let lídrem na trhu s rostlinami pro výsadbu. Tisíce zahradníků a farem byly přesvědčeny o profesionalitě chovatelů a kvalitě výsadebního materiálu. Semena mají maximální klíčivost, dávají zdravé rostliny, sklizeň se vždy potěší s minimálním úsilím. Často vyvstává otázka - jaké je tajemství úspěchu nizozemských chovatelů?

Historie a tradice společnosti

Jen za pár let oslaví Nickerson-Zwaan sté výročí, protože byl vytvořen již v roce 1925. Během této doby došlo ke změnám, ale popularita a pověst zůstávají nezměněny. Přes nizozemský původ jsou výzkumné stanice umístěny na všech kontinentech, což vám umožní určit, které odrůdy rostou v drsných podmínkách a které rostliny jsou vhodné pro teplé klima.

Agrofirm Nickerson-Zwaan

Zpočátku byla společnost malá a zaměstnanci chovatelů pěstovali odrůdy pouze pro nizozemské farmy. Tři zemědělské vzorky byly vybrány pro zemědělskou výstavu v Americe. Úspěchy zaměstnanců Nickerson-Zwaan byly oceněny cenami, semena byla prodávána zemědělci z různých zemí v neuvěřitelném množství.

Práce chovatelů byla rychle oceněna díky vlastnostem:

díky vlastnostem

 • materiál osiva vynikající kvality;
 • podobnost až 100%;
 • odrůdy zeleniny s dobrou chutí a nedostatkem zvláštních požadavků;
 • růst a plodnost rostlin bez dalších stimulantů a používání hnojiv;
 • pravidelný vzhled nových výrobků se zvláštními vlastnostmi;
 • chov hybridů, které se liší výnosem.

Postupem času začala společnost zvyšovat počet svých zaměstnanců a otevírat nové chovatelské stanice. Je to dobrá tradice Nickerson-Zwaan - kvalita každé odrůdy je kontrolována nejen na stanicích, ale také na farmách, které úzce spolupracují se společností. Až po schválení šrafované plodiny zemědělci se osivový materiál prodává.

speciální požadavky

Chovatelské práce

Rysem šlechtitelské práce Nickersona Zwaana je šlechtění hybridních odrůd. Zelenina je nenáročná na klimatické podmínky, je schopna pěstovat a nést ovoce i v drsné Sibiři, liší se mírou přežití. Doporučuje se pěstovat zeleninu venku a ve sklenících.

Práce chovatelů kombinuje sílu genetického fondu každé rostliny, znalosti klimatických charakteristik každé oblasti.Soukromí zahradníci a majitelé velkých farem se specializací na pěstování rostlinných plodin jsou již dlouho přesvědčeni, že společnost pracuje pouze v jejich zájmu a každý rok poskytuje nové produkty, které se liší výnosem a chutí.

hybridní odrůdy

Široká nabídka produktů

Mezi sortimentem, který nabízí Nickerson Zwaan, najde i ten nejrozmanitější zahradník tu správnou odrůdu. Kultury rodin zelí a dýně jsou populární. Zemědělci, kteří pěstují produkty určené k prodeji ve sklenících, často kupují rostlinný materiál pro tuto zeleninu a zeleninu:

 • cibule na peří;
 • jarní a zimní cibule;
 • ředkev;
 • různé druhy salátů.

Široká škála

Velmi oblíbené jsou také vodní melouny - hybridní odrůdy přinášejí ovoce velkoryso i v oblastech s chladným podnebím, první pruhované obry se objevují 3-4 měsíce po výsadbě.

Mezi zahradníky a farmáře také získaly různé odrůdy mrkve, okurek, rajčat. Plodiny se liší velikostí ovoce, všestranností (používají se při konzervování, čerstvé, zpracované).

mezi zahradníky

Kontrola kvality

Před představením nových odrůd obdivovatelům provedou chovatelé společnosti 3 až 5 fází ověření, což vám umožní mít pochybnosti o kvalitě výsadebního materiálu. První zkoušky se provádějí na stanicích, po nichž se testují zeleninové plodiny v regionech, na polích vlastněných společností.

Teprve poté se výrobky stávají dostupnými kupujícím, každá nová odrůda má certifikát kvality.

Zvláštností sadebního materiálu, který nabízí Nickerson-Zwaan, je to, že kromě sortimentu a potvrzení vlastností s certifikáty kvality je klíčivost semen 100%. Tisíce zahradníků o tom již přesvědčily - materiál osiva nevyžaduje stimulanty a další školení. Pěstování sazenic na okenních parapetech nebo ve sklenících, zasílání semen stejným způsobem na otevřené zemní konce - silné zdravé keře, které dávají štědré ovoce.

chovatelé společnosti

Nickerson Zwaan je společnost, která byla testována pěstiteli zeleniny po celém světě. Dokonce i v nejodlehlejších koutech světa se semenný materiál od nizozemských chovatelů široce používá k pěstování zeleniny, ať už na velkých polích nebo v drobných skvrnách zeleninové zahrady.

inspekce pěstiteli

Recenze o agrofirmě
Hlasovalo celkem lidí 1 1
 • admin
  Dostupnost a sortiment
  1/5
  Odrůda vyhovění
  1/5
  Klíčení semen
  1/5
  ntrcn
Požadované mluvit a hodnotit

Právě teď dívat se


Okurky

Rajčata

Dýně