Hodnocení, popis a recenze výrobce agrofirm "Limagrain Groupe"

Hodnocení uživatelů
Dát zpětnou vazbu
Konečné hodnocení společnosti:
Zatím žádné hodnocení.
Na základě Zatím žádné hodnocení. hodnocení návštěvníků
Hodnocení, popis a recenze výrobce agrofirm

Na trhu existuje dostatečný počet zemědělských podniků, jejichž hlavním směrem je rozvoj semena kukuřice, semena, obiloviny. Mezi nimi zaujímá přední místo zemědělská společnost Limagrain Groupe, která je největší zemědělskou skupinou. Zabývá se výrobou odolných semen, zeleniny a vysoce vyhledávaných obilných produktů.

Historie rozvoje společnosti

Počátky společnosti sahají do roku 1965, kdy jednoduchý francouzský zemědělec založil družstevní osivo v malebném údolí Liman.

Agrofirm Limagren je zemědělský podnik mezinárodní třídy, jeho hlavní směry - produkce semen požadovaných polních plodin, příjem semen, obilných složek, zahradnických produktů. Dnes má společnost provozující pobočky v 55 zemích, prodává osivo ve 140 zemích po celém světě. Zemědělský podnik zaměstnává 9 600 lidí. V žebříčku společností vyrábějících osivo zaujímá Limagren čestné čtvrté místo.

Pokud vezmeme v úvahu postupný rozvoj společnosti, byl v roce 1970 zaregistrován první produkt francouzského výběru - hybrid kukuřice LG 11, pak si společnost získala popularitu mezi spotřebiteli.

Rok 1975 pro společnost Limagren byl poznamenán průlomem na nestabilním trhu se semeny zeleniny a výkupem zemědělské společnosti Vilmorin.

pole Limagrain Groupe

V roce 1977 se vedení rozhodlo zahájit výzkum ve směru výběru kukuřice s cílem vyvinout bezpečnou siláž.

V roce 1995 společnost Limagren zahajuje pekárenskou činnost.

V roce 2006 získá zemědělský podnik japonskou firmu Mikado Seed Growers a příští rok se v Japonsku vytvoří divize zeleniny.

Rok 2009 je pro Limagren významným rokem, protože v tuto chvíli vstupuje na ruský trh a otevírá pobočku. Na tomto území byl vývoj zahájen prodejem hybridů TUNKA, který má přetrvávající imunitu vůči chorobám rostlin.

V roce 2016 byla v Rusku otevřena moderní vědecká výzkumná stanice zemědělské firmy, která vyvíjí inovace v oblasti zemědělství a kulturního výběru.

Vývoj a inovace ve výrobě

Agroholding Limagren věnuje zvláštní pozornost inovativnímu vývoji a investuje do této oblasti asi 14,6% z celkového ročního obratu. Společnost má spolehlivou vědeckou a technickou základnu, skládající se ze 120 moderních šlechtitelských center a provozujících experimentální stanice po celém světě, díky nimž společnost dosahuje nejvyšší efektivity v oblastech, jako je zvyšování výnosu, eliminace škůdců, zvyšování odolnosti vůči různým chorobám a obtížným povětrnostním podmínkám.

Zaměstnanci společnosti Limagrain Groupe

Agroholding Limagrain zaujímá vedoucí postavení ve vyvinutých slunečnicových hybridech odolných vůči ničivému koštěti.

Díky silnému vědeckému výzkumu a dobrému potenciálu osiva si zemědělská společnost trvale udržuje své vedoucí postavení.

Výroba společnosti

Společnost prodává produkty v následujících oblastech:

 • selektivní zrno kukuřice je určeno pro časné kvetení, díky němuž je možné pěstovat hybridy v severních oblastech;
 • silážní kukuřicenavrženo výhradně pro krmení zvířat, testováno v zemědělských podmínkách s vynikajícím výkonem

kukuřice z Limagrain Groupe

 • slunečnice, vyznačující se odolností vůči ničivým chorobám rostlin, vysokou produktivitou, odolností vůči suchu. Celá řada hybridů slunečnice má ochranu proti plevelům a nebezpečnému koštěti, což zvyšuje produktivitu druhu.

Kontrola kvality

Kvalita semen byla potvrzena řadou praktických testů. Všechny suroviny se získávají s pečlivým dodržováním technologie zpracování. Všechna přijatá semena procházejí přísným kontrolním systémem, kde je zajištěna jejich produktivita a bezpečnost.

muž s logem Limagrain Groupe

Výhody

Zemědělci spolupracují s podnikem a hodnotí následující výhody:

 • semena jsou přizpůsobena suchým podmínkám díky originální technologii HYDRANEO;
 • vysoký stabilní výnos hybridů;
 • odolnost semen vůči ničivému koštěti a nebezpečným herbicidům v důsledku zavedení technologie SUNEO;

Logo skupiny Agrofirm Limagrain Group

 • bezpečné silo pro zvířata;
 • univerzální slunečnicové hybridy vhodné pro všechny klimatické zóny;
 • všechny suroviny procházejí pečlivým výběrem a systémem kontroly kvality;
 • bezpečná semena, která splňují všechny mezinárodní standardy.

Limagrain Groupe

To vše dělá produkty společnosti Limagren ještě atraktivnější pro mezinárodní zemědělce. Tento zemědělský podnik je známý, mnoho lidí mu věří, protože zde se budou starat o slušné ukazatele výnosů.

Recenze o agrofirmě
Hlasovalo celkem lidí Zatím žádné hodnocení.

  Zatím žádné hodnocení.

Požadované mluvit a hodnotit

Právě teď dívat se


Okurky

Rajčata

Dýně