Hodnocení, popis a recenze výrobce, zemědělské firmy "Land O'lakes"

Hodnocení uživatelů
Dostupnost a sortiment
4/5
Odrůda vyhovění
4/5
Klíčivost semen
3.5/5
Dát zpětnou vazbu
Konečné hodnocení společnosti:
3.834 2
Na základě 3.834 2 hodnocení návštěvníků
Hodnocení, popis a recenze výrobce, zemědělské firmy

Zemědělské produkty jsou mezi obyvateli stabilní. Mnoho společností používá nové nápady a vývoj v produkci mléka. Populární zemědělská firma Land O'lakes není výjimkou, záleží na kvalitě dodávaných produktů.

Historie rozvoje společnosti

Zemědělský podnik byl poprvé otevřen v roce 1921 v malebném státě Minnesota. Letos se v Saint Paul sešlo 320 zemědělců, aby vytvořili zemědělské družstvo.

V roce 1978 byl agrofirm součástí podniku na zpracování masa Spencer.

Agrofirm Land O'lakes

V roce 1999 se vedení zemědělského podniku podařilo získat podíl na drůbežárně MoArk av roce 2006 se společnost stala jejím úplným majetkem.

V roce 2012 společnost zakoupila řadu mražených dezertů Kozy Shack.

Nyní tento největší zemědělský podnik vyrábí mléko a mléčné výrobky a aktivně rozvíjí své zemědělské podnikání pod populární značkou Winfield Solutions. Zemědělský podnik zahrnuje 3 200 zemědělců, 1 000 zemědělských sdružení, mezi něž patří asi 300 000 farem.

rozvoj společnosti

Rozsah

Agrofirm se specializuje na získávání mléka a mléčných výrobků. Celková výrobní kapacita je 5,9 milionu tun ročně. Trh je široce známý pro: řadu suchých nízkotučných sýrů, včetně populárních odrůd parmezánu a Romana, širokou škálu mléčných prášků, populární máslo, koření, lehce zakysanou smetanu.

Kromě mléka a mléčných výrobků zemědělský podnik prodává rostlinné produkty, vysoce kvalitní a bezpečné jídlo pro zvířata Purina.

První bude vyráběn zemědělskými firmami - Land O'lakes butter, které se v současné době vyrábí, a proto je název zemědělského podniku často zaměňován s původním názvem produktu. Agrofirm se také zabývá vývojem prostředků na ochranu letců před škůdci a poskytuje služby pro rozvoj zemědělského podniku. Produktová řada zahrnuje čerstvá vybraná vejce, kvalitní margarín, hotovou šlehačku. Řada sýrových prášků Cheddeas je určena pro širokou škálu spotřebitelů.

získávání mléka

Výhody

Mnoho začínajících farmářů se rozhodlo spolupracovat se zemědělskou firmou z následujících výhod:

 1. 37 let nepřetržitého výzkumu.
 2. Spolehlivý rozvojový partner.
 3. Možnost podílet se na grantech a získat podporu od družstva.
 4. Zavedení moderního vybavení.
 5. Produkce mléka nepoškozuje životní prostředí.
 6. Bezpečné výrobky pro zvířata.
 7. Poskytování kvalitních rostlinných produktů udržitelným využíváním životního prostředí.
 8. Pohodlné obchodní prostředí.

spolupráce se zemědělskou firmou

Kontrola kvality výroby

Agrofirm se neustále vyvíjí v biotechnologickém segmentu souvisejícím se zvyšováním míry produkce mléka a výrobou krmiv pro zvířata. Společnost provádí pečlivou kontrolu, třídění a certifikaci mléčných výrobků, což zajistilo zlepšení kvality surovin. Spolehlivost systému hodnocení zajišťuje bezpečnost produktu a profil chuti.

chuťové vlastnosti

Přednosti a ocenění

V roce 2006 společnost realizovala zemědělský marketingový projekt na Ukrajině.

Díky poskytnutému sponzorství 45 zemědělských družstev snížilo náklady na nákup vybavení bez zvýšení průměrných nákladů na konečný produkt. Po dobu 4 let práce na zahájeném projektu zvýšili zemědělci svou výrobní kapacitu 3-4krát.

Co se týče produkce mléka a ročního obratu, Land O'lakes agrární korporace se umístila na 13. místě v hodnocení světových společností. V roce 2014 dosáhli rekordního obratu 266 milionů dolarů.

zemědělský marketing

Za účelem rozšíření v roce 2017 získá zemědělský podnik výrobní základnu Vermont Creamery pro výrobu sýrů na bázi přírodního kozího mléka.

Za účelem zlepšení prodejnosti produktu změnil zemědělský podnik obchodní značky produktů beze změny vzhledu a tvaru obalů. Zemědělskému podniku se podařilo dosáhnout vynikajících výsledků ve výrobě másla, zmrazených polotovarů a oblíbených potravin.

Současné objemy prodeje ropy vzrostly o 9%, což ukazuje na poptávku po produktu Land O'Lakes. Výrobní kapacita zmrazených dezertů Kozy Shack vykázala nárůst o 6%.

produkce ropy

Všechny tyto úspěchy poukazují na stabilitu a postupný růst zemědělského podniku. Vedení zemědělské firmy neustále rozšiřuje mezinárodní vztahy, zavádí moderní produkty a nové služby zaměřené na zvýšení produktivity farem, neustále rozšiřuje své investiční portfolio a slibuje podporu začínajícím farmářům.

produktivita farmy

Recenze o agrofirmě
Hlasovalo celkem lidí 3.834 2
 • sdgsdfbdfghsdbf
  Dostupnost a sortiment
  5/5
  Odrůda vyhovění
  4/5
  Klíčivost semen
  3/5
  3123123
 • dsgsdg
  Dostupnost a sortiment
  3/5
  Odrůda vyhovění
  4/5
  Klíčivost semen
  4/5
  dgsdgdsf
Požadované mluvit a hodnotit

Právě teď dívat se


Okurky

Rajčata

Dýně