Hodnocení, popis a recenze výrobce agrofirm "Hem Genetics"

Hodnocení uživatelů
Dát zpětnou vazbu
Konečné hodnocení společnosti:
Zatím žádné hodnocení.
Na základě Zatím žádné hodnocení. hodnocení návštěvníků
Hodnocení, popis a recenze výrobce agrofirm

Semena Hem Genetics jsou zárukou kvality pěstovaných květin. Zemědělská firma dodává na trh pouze osvědčený výsadbový materiál.

Zahradníci se ztratí před různými taškami v obchodech. Police vyzařují jasnými barvami. Všichni pěstitelé slibují vynikající sazenice s minimální údržbou.

Agrofirm hem genetika

Realita je často zklamáním. Zahradníci přísně dodržují doporučení výrobce. A něco nesrozumitelného roste.

Dojde ke špatnému klíčení semen. Letní obyvatelé očekávají, že zasadí určitou oblast. Není dostatek sazenic. Čas uběhl. Na záhonech jsou holohlavá místa.

Zahradníci se chtějí zachránit před zklamáním a zakoupit zboží od spolehlivého výrobce. Toto je Hem Genetics.

doporučení výrobce

Exkurze do historie

Hem Zaden byl založen v březnu 1918. Byl to rodinný podnik a vedl jej dědeček současného předsedy společnosti Jan Singer Dzn.

První světová válka projevila zájem lidí o pěstování květin a zeleniny. Po jejím dokončení byla obrovská poptávka po kvalitních semenech. Jan Singer Dzn se rozhodl najít chybějící aktiva pro rozvoj výroby.

Šel do Německa. Existovala centra pro produkci rostlinných semen. Zejména v Erfurtu bylo mnoho různých návrhů. Zde založil společnost Hem Zaden.

společnost založená

Ale o rok později bylo rozhodnuto přestěhovat společnost do Holandska. Důvodem je velká tržní kapacita a nízká konkurence.

Během druhé světové války byla výroba semen zeleniny přerušena. Práce byla prováděna pouze za účelem uspokojení potřeb místního obyvatelstva. Od roku 1945 však poptávka po semenech opět rostla. Po skončení války začal vývoz do Velké Británie a Skandinávie.

Hem Zaden se postupně specializoval na produkci semen květin. Management využívá pokročilé technologie k vytváření nových odrůd a hybridů. V dubnu 1998 byla založena Hem Genetics.

byl ukončen

Úspěchy v chovu

Vedení společnosti neustále sleduje vývojové trendy na květovém trhu. V posledních desetiletích upřednostňovali koneční spotřebitelé nákup sazenic před sáčky. Hem Genetics se zaměřil na práci s pěstiteli sazenic. Dělají velkoobchodní nákupy a dodávají zahradníkům krásné letničky.

Hem Genetics poskytuje profesionálním pěstitelům sazenic vysoce kvalitní materiál osiva. Chovatelé vytvářejí nové odrůdy a hybridy rostlin se zlepšenými vlastnostmi.

neustále monitoruje

Chovatelé drží svůj prst na pulsu rozvoje kamionového hospodářství. Neustále vydávají nové předměty, které jsou zajímavé pro letní obyvatele.Každý zahradník si může koupit sazenice pěstované ze semen Hem Genetics a ozdobit spiknutí podle svých představ.

Vytvoření petúnií, salvií a pelargonií přineslo zvláštní úspěch. Tyto rostliny jsou dekorativní po dlouhou dobu a jsou odolné vůči chorobám.

Agronomové společnosti vytvořili trpasličí květinové hybridy. Jsou to jediní na světě, kteří nevyžadují použití regulátorů růstu. Nižší náklady vedou k nižším nákladům a vyšším ziskům.

zahradnický vývoj

Hem Genetics se zavázala k udržitelným technologiím. Agrofirm významně přispěl k rozvoji technologie pěstování květin.

Široká nabídka společností

Hem Genetics vydává digitální katalogy. Nabízejí oblíbené odrůdy zahradníků a nové předměty. Ty jsou označeny speciální ikonou - NOVINKA.

Katalog obsahuje barevné fotografie. K hodnocení velkokvětých nebo vysokých rostlin musí být připojeno pravítko.

čisté technologie

Fotografie byly pořízeny profesionály. Podle nich může spotřebitel hodnotit dekoraci webu. Prezentovány jsou půdní pokrývky a vysoké květy. Krajinní návrháři z nich vytvoří jedinečné složení.

Hem Genetics nepracuje s retailovými klienty: katalog neobsahuje popisy ani ceny. Velkoobchodní kupující zasílají žádost a obdrží katalog s cenami... Ale obyčejný zahradník by měl jít na oficiální webové stránky společnosti a prozkoumat rozsah. Nákup lze provést v renomovaném zahradním centru, které pracuje s tímto výrobcem.

zdobení webu

Výhody oproti jiným šlechtitelským společnostem

Hem Genetics je srovnatelná s jinými producenty osiva. Pozoruhodný:

 • téměř 100% klíčení;
 • prodloužená životnost;
 • ochrana materiálu před vlhkostí (materiál je umístěn v těsných pytlích);
 • kontrola půdy u semen;
 • léčba ochrannými léky;
 • neustále aktualizovaný sortiment;
 • roční testování prodaného materiálu;
 • s ohledem na klimatické vlastnosti zásobovacích regionů.

chovatelské společnosti

Analýza trhu producentů osiva ukázala podobné vlastnosti výrobků jiných společností. Ale pouze tento výrobce připojil vše.

Ocenění a zásluhy

Agrofirm se aktivně účastní mezinárodních a regionálních výstav, prezentuje své výrobky do soutěží. Výsledek - získávání prestižních ocenění:

další společnosti

 • Společnost ocenila mezinárodní asociace osivového průmyslu pro profesionály (Fleuroselect a All America Selections);
 • Vítězi různých nominací jsou petúnie Limbo a Mambo, Salvia Raddy, Pelargonium Nano.

Při nákupu sazenic květin by zahradníci měli dávat přednost producentům spolupracujícím se společností.

mezinárodní sdružení

Recenze o agrofirmě
Hlasovalo celkem lidí Zatím žádné hodnocení.

  Zatím žádné hodnocení.

Požadované mluvit a hodnotit

Právě teď dívat se


Okurky

Rajčata

Dýně