Hodnocení, popis a recenze výrobce, zemědělské firmy "DuPoint"

Hodnocení uživatelů
Dát zpětnou vazbu
Konečné hodnocení společnosti:
Zatím žádné hodnocení.
Na základě Zatím žádné hodnocení. hodnocení návštěvníků
Hodnocení, popis a recenze výrobce, zemědělské firmy

Vysoko výnosné hybridy slunečnice, pšenice a kukuřice byly zasety na naše země již dlouhou dobu. Jen málo obyčejných lidí přemýšlelo, odkud semena s takovými ukazateli výnosu a odolností vůči chorobám pocházejí. Agrofirm DuPoint je jedním z předních dodavatelů geneticky modifikovaných zemědělských semen v mnoha zemích světa.

Historie propagace společnosti

Společnost byla založena v roce 1802, v té době dorazila na severoamerický kontinent loď z Francie. Zpočátku byla registrace provedena pro střelnou zbraň. Výrobky byly žádané a již během americké občanské války byl DuPoint vůdcem vojensko-průmyslového komplexu země. V budoucnu byly produkty společnosti nakupovány jak pro osobní sbírky, tak pro provádění vojenských kampaní v různých zemích.

Agrofirm DuPoint

Souběžně s vojenskými výrobky začala společnost od 30. let minulého století pracovat v chemickém průmyslu. Kromě toxických látek společnost přišla a uvedla na trh materiály hromadné výroby:

 • neopren;
 • nylon;
 • kevlar;
 • mylar;
 • tyvek.

Společnost se rozhodla prodat Lycru, když se v roce 2004 rozhodla spojit ji s textilem.

propagace společnosti

Od poloviny minulého století společnost pracuje na komponentách jaderného průmyslu.

Spolu s tím je DuPoint považován za celosvětový gigant v zemědělství. Vědci společnosti mají mnoho agronomických vývojů:

 • šlechtění geneticky modifikovaných semen slunečnice, kukuřice, pšenice;
 • vývoj prostředků na ochranu plodin před škůdci;
 • vývoj receptur a výroba krmných směsí pro univerzální účely.

slunečnicová semínka

Zajímavý! Poprvé v naší zemi přinesl produkty zemědělské firmy Nikita Chruščov. Byl to ten, kdo přinesl pytel kukuřičných jader ze Spojených států, které následně začali všude rozsévat.

Výzkumná centra se nacházejí v zemích bývalého SSSR, kde vyvíjejí nové odrůdy zemědělských plodin pro konkrétní region. Současně se přípravky na ochranu rostlin testují metodou zkoušek a pokusů, pro konkrétní oblast se vybírá účinný prostředek nápravy.

zemědělské produkty

Specifikace produktu

V zemědělském sektoru hospodářství vlastní zemědělská firma segment s mnoha inovativními nápady, ročně je registrováno asi tisíc objevů od odborníků společnosti.

Společnost investuje především do obranných komplexů a jaderných zkoušek a nezapomíná na zemědělce. Výzkumné laboratoře testují moderní přípravky na ochranu rostlin proti chorobám a škůdcům a věnují pozornost bezpečnosti přípravků pro člověka.Zemědělská firma pracuje přímo s farmáři z celého světa, snaží se vyrábět produkty na ochranu zahrady a pole, které působí ve všech klimatických zónách planety.

Hlavním úkolem je řešit potravinové problémy po celém světě šlechtěním vysoce výnosných a žádaných plodin.

Specifikace produktu

Výhoda produktu

Agrofirm je známý pro výrobu širokospektrálních fungicidů, výhody jsou následující:

 • účinnost;
 • relativní bezpečnost;
 • rychlé zvětrávání.

výroba fungicidů

Výrobky mohou být brzy sbírány a spotřebovány.

Geneticky modifikovaná semena rostlin umožňují velké výnosy při minimálních nákladech. Pěstování půdy je stejné, některé hybridy již obsahují zvláštní ošetření chorob a škůdců.

sbírat a konzumovat

Vývoj a provádění revolučního vývoje

Specialisté agrofirm vyvinuli a testovali přípravky na ochranu zemědělských rostlin:

ochranné léky

 • "Akanto" lék je považován za univerzální. Fungicid nové generace se osvědčil při ochraně zeleniny, zahradních rostlin, obilnin, hrachu a sóji před septorií, plísní a dalšími chorobami, které ničí plodiny.
 • Přípravky "Trend", "Abrusta", "Talius" se staly kvalitní ochranou obilovin před všemi známými chorobami a škůdci.
 • Zemědělec si zajistí vysokou úrodu kukuřice pomocí ochrany „Cordus Herbicide“.
 • Sójové boby a hrách se pod spolehlivou ochranou sníží, pokud se s nimi zachází s Harmony Classic Herbicid, který je založen na sulfonylmočovině.
 • „Thanos“ pomůže chránit slunečnice a mnoho druhů zeleniny před škodlivými účinky na životní prostředí.
 • Ovocné sady s ovocem a vysokými výnosy do vinic se slibují použitím prostředků „Insekticid Lannat“, „Fungicid Talendo Extra“, „Fungicid Kurzat R“.

Většina z nich již byla zaregistrována a úspěšně je využívají drobní zemědělci i velké farmy k ochraně plodin v různých zemích světa.

použití k ochraně

Agrofirm DuPoint hmatatelně přispěl k rozvoji světového zemědělského komplexu vývojem a zaváděním inovací. Zdůrazňují vývoj přípravků na ochranu rostlin pro pole a zahrady, které pomáhají shromažďovat velké výnosy, a proto řeší problém globálního nedostatku přípravků.

nedostatek potravin

Recenze o agrofirmě
Hlasovalo celkem lidí Zatím žádné hodnocení.

  Zatím žádné hodnocení.

Požadované mluvit a hodnotit

Právě teď dívat se


Okurky

Rajčata

Dýně